| Andrei_Ioan_Stoineanu_1999 a întrebat:

Am si eu o intrebare daca ma puteti ajuta si aceasta este : Vreau si eu niste programe sa inregistrez de pe computer si sa pun pe youtube. Dau fundita! Va rog sa ma ajutati happy

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Deci vrei să filmezi ce faci pe desktop, de exemplu bănuiesc.
La alea le zice tutoriale video și se pot face folosind acest program, care este program liber(adică gratis și fără restricții comerciale):
http://camstudio.org/
descarcă programul și dăi dubulu click. Apoi urmeaza pașii.
Filmulețul va fi AVI.nu e o problemă că YouTube-ul ți-l convrtește automat în flv când îl încarci.Succes

| Andrei_Ioan_Stoineanu_1999 explică (pentru DeyCj):

Nu merge sa descarc acest program!

| DeyCj a răspuns (pentru Andrei_Ioan_Stoineanu_1999):

Dacă ai navigat jos la dwnload și ai dat clik pe download ar fi trebuit să funcționeze.Nu orice este mură-n gură. Trebuie să te mai și uiți din când în când(recomandat). happy.

| Andrei_Ioan_Stoineanu_1999 explică (pentru DeyCj):

Asa am facut poate este siteul de vina sau nu stiu. Daca mai sti programe si daca sunt bune,,,,, daca vrei sa mi le dai iti dau funda happy

| Andrei7520152 a răspuns:

Bandicam / Camstudio te lasa sa inregistrezi de pe desktop. Camstudio e un program gratis