| bogdanmarica a întrebat:

De ce in " C " cand intru in folderul in care am si My Documents, Dextop, User Data, Start Menu, Cookies, etc, imi zice ca imi sunt ocupati 4, 9 GB, dar de fapt toate fisierele imi ocupa 100 MB? Si cum pot face sa nu imi mai ocupe atat?

2 răspunsuri:
| Netrider a răspuns:

Poate sunt si fisiere sau directoare ascunse. daca esi in c:\users\numeuser sigur ai directoare ascunse cum ar fi AppData

| CasaSiDesign a răspuns:

Ca sa le stergi din Mozilla intri pe Tools -> Options -> Privacy -> si click pe Remove Individual Cookies.
Sa manual intri in folderul unde ai tu 4, 9 giga si le stergi manual. Ai grija sa ai bifat din Folder Options optiunea de a vedea fisierele ascunse.