| Dumitritsa a întrebat:

am si eu o intrebare urgenta si va rog sa raspundeti sincer, deci daca cineva sia facut un profil pe odnoklassniki, sau pe oricare alt site si spune vorbe urite la toti, ii numeste! acele victime pot sa afle cine este in spatele acestui profil? poate sa afle si adresa persoanei? dau funda + vot!

2 răspunsuri:
| Ąnđяξ a răspuns:

I loved you once, i love you still, always does and always will
Te-am iubit odata, inca te iubesc, mereu te-am iubit si mereu te voi iubi.

| Michelle13 a răspuns:

Nu...poti doar sa-l anunti pe admin pentru al bloca sau in cazuri mai grave te adresezi la politie ei pot afla