| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Vreau sa-mi iau un pc/laptop nu stiu exact ce sa-mi iau.Si dorsc si eu niste pareri. Vreau sa va spun ca nu ma rup cu jocuri, asa daca mai joc un cs si un NFs dar nu joc zi de zi ca sa "trag" de el.Mai mult de stat pe youtube. mess. de ascultat music.Astept raspunsuri. Funda

Răspuns Câştigător
| TheHunter38 a răspuns:

Pc e mai ieftin, si pentru internet e mai ieftin, dar daca calatoresti mai mult de obicei e indicat laptopu, dar messul o poti rezolva si prin telefon.

2 răspunsuri:
| DANEMERNIC a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai bun ar fi un pc dar daca nu-l omori merge un laptop doar cu conditia sa fie de firma.

| Florea_Cristian_2000 a răspuns:

Ia-ti Asus, este cel mai bun! Costa vreo 10 milioane la Domo!