| DarkFlash081 a întrebat:

am si eu o mare problema recent am cumparat o camera web Hercules Cam 2 si la ea am primit un CD de instalare al camerei web dar cand dau la instalare nu imi merge ma intreb daca e de la windows am windows 7 stiti ce as putea face? Dau funda la cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Cd-ul poate nu este compatibil cu window-ul ai putea sa descarci pe net instalare numai ca pentru windows 7 cu cati biti ai succes

| victorr_3274 a răspuns:

Pe acel CD ar trebui sa ai drivere pentru mai multe versiuni de Windows, in mod normal. Ce nu a mers mai exact? Nu ai putut instala driverul? Nici nu s-a deschis? Sau s-a deschis dar a dat eroare? Era poate driver pentru 32 biti si tu ai 64 biti.