| leodelasimnic05 a întrebat:

am si eu o placa video de la GYGABITE si am drivere tot de GYGABITE am in pc am 1 gb ram si am windows 7 pe 32 de bit si am 2 drivere unu cu o versiune 1.04 si unu cu versiunea 1.17 de ce la ala cu versiunea 1.17 zice This version of xpersss instal does not suporting win 98/me ca am avut si windows xp si mergea si mai de mult am avut tot windows 7 si mergea versiunea de 1.17.
va roog mult ajutati-ma dau funda imediat

Răspuns Câştigător
| gir861 a răspuns:

Uită-te la Nvidia sau ATI (funcție de fabricantul procesorului grafic). O să găsești drivere mai bune.