| onFire a întrebat:

Am si eu o problema : Am win xp sp3 si pe Google Chrome imi sacadeaza YouTube cand este pe rezolutia 1080p (nu foarte rau).Pe Internet exp imi merge perfect... Am incercat sa downloadez alt Flash Player si nu a mers...
Cine ma ajuta primeste FUNDA!
Multumesc!

6 răspunsuri:
| cosmzx a răspuns:

Incerca browserul MaxThon este foarte bun si video-ril merg foarte bine si jocuri etc... FUNDA happy

| Lazar_Alexandru_1988 a răspuns:

Ramai pe ie. cauta driverul pe site amd

| alexrocko a răspuns:

Problema e din driverele de la placa video. Ori e driverul ori placa video sunt vechi. Spune configuratia calculatorului si iti pot spune ce poti imbunatati. Iar o alta posibilitate, daca nu ti-ai reinstalat de mult windowus-ul, sa il reinstalezi acum.

| onFire explică (pentru alexrocko):

Numai ce am bagat win xp...
am 1 gb ram
procesor dual core 4400 +
placa video ati radeon hd 2400 series
Am incercat sa downloadez driver video dar nu stiu care e bun...
Am instalat unul dar cred ca ai dreptate e vechi
Ma poti ajuta sa gasesc driverele bune te rog?
Deci pe internet exp merge la 1080p perfect...dar la google chrome nu.

| alexrocko a răspuns:

Http://support.amd.com/......iw-xp.aspx poftim. ia de aici si downloadeaza. Dai restart dupa instalare. E ultimul driver ar trebui sa ajute

| onFire explică (pentru alexrocko):

Am instalat cum ai zis tu ....nu inteleg de ce merge perfect pe Internet Exp la 1080p si pe Google Chrome nu. Daca dau la 720p merge dar daca trec la 1080 nu... Chiar nu imi dau seama.Mai ai alta concluzie?