| bogdanevici a întrebat:

am si eu o problema cu calculatorul.
Nu de mult mi-am pus windows 7 si de fiecare data tot mi se inchide calculatorul imi arata aia cu revocare si inchidere fortata si mi se inchide dar nu stiu de ce... si la tastatura cateodata imi scrie numere 741 aiurea

Răspuns Câştigător
| Sorinutsu a răspuns:

Salut, windows-ul este de vina, nu are licenta banuiesc si d-aia face asa, cum este si la xp, daca activezi geniune, la fel face, cauta alt windows, referitor la tastatura, vezi sa nu fi dat ceva pe ea, desfa tastatura si vezi sa nu ai chestiile alea blocate la buton, sunt niste chestii mici de plastic, succes