| MiXtap20 a întrebat:

Am si eu o problema cu tastatura.Am cautat absolut peste tot si nu am primit un raspuns si tot nu am rezolvat problema.Nu stiu daca este de la tastatura, de la windows vreau sa ma lamureasca cineva.Cand apas pe o tasta spre exemplu wwwwwwwwwwwwe si apas alta tasta se intrerupe orice tasta chiar daca tin apasat. Spre exemplu la un joc gen NFS.Merg inainte tin apasat pe W vreau sa iau un viraj apas A si nu mai accelereaza trebuie sa apas intruna pe W ca sa pot merge inainte si sa iau si viraj.Asta se intampla absolut oriunde.Si in notepad si in NFS.Nu am nici o idee deunde poate sa

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| titi a răspuns:

Acelasi joc,pe alt pc, esti sigur ca nu merge tot asa? Ai incercat cu alta tastatura, ca sa vezi daca intr-adevar e problema de tastatura? Eu cred ca asa e jocul facut. Poate gresesc.

| AlabalaAnonim a răspuns:

O banuiala... ai tastatura cu baterii si un fel de modem ce trebuie sa faca contact cu tastatura cand scrii... nu face contact bine si nu receptioneaza comenzile cum trbee.altfel nu stiu

| MiXtap20 explică:

Omule merge absolut peste tot identic.Ca e painkiller ca e notepad ca e need for speed underground2 ca e neeed for speed 2 toate la fel.La tastatura folosesc un adaptor din mufa tastaturi in usb.Cu alta tastatura nu am incercat.Nici eu nu mai stiu ce sa mai fac.Va rog sa ma ajutati.Multumesc!

| MiXtap20 explică:

Da de la asta s-ar putea.Multumesc!