| Andrei1811 a întrebat:

am si eu o problema cu tastatura, uitati care e
problema, cand apas:-2 imi scrie 32 sau 23
-w imi scrie we
-d imi scrie sd
-c imi scrie xc
Va rog ajutati-ma! Ma chinui foarte mult sa scriu corect!

Răspuns Câştigător
| AleXu224 a răspuns:

Aceasta problema la tastaturi este de obicei daca nu o cureti pentru ca in tastatura se depun multe gunoaie cum ar fi cojile de seminte frimituri de paine, toate acestea sticand pana la urma tastatura...
Incearca sa desfaci tastatura si sa o cureti demizerie, daca tot nu merge atunci inceaco pe una al unui prieten daca iti merge inseamna ca trebuie sa iti iei o tastatura noua, daca nu merge inseamna ca ai ceva la mufa de la calculator(poate are praf in ea) incearca sa sufli in ea o data tare si incearca dupa.
Funda?

4 răspunsuri:
| Pachenko18 a răspuns:

Ai varsat ceva pe ea sau ai trantito? daca ai varsat ceva pe ea, trebuie sa-ti cumperi alta happy daca ai trantit-o sau ai scapat-o pe undeva..nu stiu..eu am dat cu pumnu in ea dar am scos toate butoanele din ea si am facut-o.( fifa.)

| Cezar_Sima_1993 a răspuns:

Reinstall windows happy va merge sigur

| vangaelis a răspuns:

Cumpara una noua.

| marius129 a răspuns:

Mai bine iti cumperi alta. Nu sunt prea scumpe.
http://www.pcgarage.ro/tastaturi/
Prima din lista e exact ca a mea.O am de 6 ani si niciun buton nu e stricat cu toate ca am jucat o groaza de jocuri si si-a mai luat si niste pumni cateodata!