| help22 a întrebat:

Salut, TPU!
Am si eu o problema cu un cont de gmail...
Mi-am facut acum destul de mult timp un cont si am vrut sa il accesez recent si nu am putut si atunci cand am vrut sa il recuperez nu am tinut minte ca facut cu un gmail de recuperare si sincer nu il stiu... si din ce vad daca nu stiu gmail de recuperare si cand dau pe alte metode spune instant ca am oferit putine informatiii...
Stiti cum imi pot lua contul din nou? Macar cu cine pot vorbi pentru a-l recupera si sa mi-l dea direct fara a mai fi un gmail de recuperare pe care trebuie sa il introduc? Sau cum pot lua contact direct cu gmail in sine fara sa intru pe paginile alea unde sunt raspunsuri la intrebari pentru ca nu ma ajuta alea de pe pagina cu problema mea.

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Dacă este făcut de mult timp și nu l-ai accesat de atunci este posibil sa fie șters automat de către cei de la Google.

| help22 explică (pentru gabicoo):

Și îl mai pot redobândi înapoi?