| IamIce a întrebat:

Am si eu o problema cu webcam-ul.
Deci fiti atenti nu-mi merge pe Messenger dar merge pe altceva de exemplu pe USB sau pe skype.

2 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Iti trebuie driver.
Daca e instalat, reinstaleaza-l. tongue

neluL
| neluL a răspuns:

Pentru ca nu stiu ce marca este webcamul si nici ce messenger ai fa asa! Mai intai dezinstaleaza messengerul care il ai! Instaleaza Yahoo! Messenger 10 de aici http://messenger.yahoo.com/. Normal acum nu ar trebui sa ma leg de driver in conditiile in care pe skype merge, deci driverul pare a fi bun cu exceptia versiunilor Beta! Unele camere incarca singure versiuni beta si de aici apar si probleme in special cele no-name! Asa ca intra aici http://www.vimicro.com/english/product/pc003.htm clik pe ''Download: Detection Tool of Vimicro PC Camera Processors Model without notice'' iti gaseste driverul automat...si clik download! (ai instalat driver webcam) Acum spune daca merge! (daca nu merge da detalii despre webcam) Bafta!