| xXHrun3sXx a întrebat:

am si eu o problema cu windowsul care este asa...ieri cand mi-am instalat cv joc mi s-a schimbat tot windowsul adica cand dau pe butonul de start nu imi mai apare acolo "cauta,jocuri,etc" si imi apare numai panoul de control, computer, si acuma de vreo 4 minute mi-a disparut si ceasul din bara si sageata aia in sus care imi arata programele (am windows 7)...nu ma puteti ajuta cum sa mi-l fac la loc sau sa ii dau un restart de tot la windows?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil ca jocul sa aiba un virus.Dezinstaleaza jocul si vezi daca revin la loc ce ai spus ca ti-a disparut. daca nu....reinstalezi windows-ul.La reinstalare, stergi partitia "C".

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Nu înţeleg ce vrei să spui, ţi-a dispărut bara de start? poţi să o tragi la loc, dai cu mouseul şi dai la opţiuni şi acolo setezi. Nu prea pot să îti explic în amănunte, cheamă pe unul care se pricepe să ţi-l facă înapoi că nu e greu, nu prea înţeleg ce spui si se rezolva rapid doar că trebuie să ştiu ce vrei să faci şi ce ai umblat pe'acolo

| gelu1970 a răspuns:

Dezinstaleaza jocul si restarteaza.
restaureaza sistema la o data anterioara.
inceteaza sa instalezi programe si aplicatii daca nu esti sigur pe ceea ce faci.
bafta.