| oviSimple1 a întrebat:

Am si eu o problema. Mi-am facut windows-ul si primesc erori de la fiecare joc pe care vreau sa il instalez. La crossfire imi da eroarea cu : An occurred. La Lol imi da iar eroare la csgo non steam same. Ce pot sa fac? Nu pot instala nici un joc va rog ajutati-ma daca trebuiesc mai multe detalii voi raspunde! Funda raspunsul care ma va ajuta. Multumesc.

6 răspunsuri:
| Popescu_Razvan_2001 a răspuns:

Bun, in primul rand, NICIODATA, dar NICIODATA sa iti iei windows-ul cumparat. il iei de pe site-ul official, si apoi cauti pe net o solutie s-o activezi. Exista.
Ai instalat driverele?

| oviSimple1 explică (pentru Popescu_Razvan_2001):

Windows-ul este luat de pe site-ul principal. Da drivere le-am instalat dar trebuie sa instalez si cele de la windows update?

| Popescu_Razvan_2001 a răspuns (pentru oviSimple1):

Instalezi update-uriile de la windows update, dupa parerea mea, te rog sa le opresti, ca iti scade din performanta.

| oviSimple1 explică (pentru Popescu_Razvan_2001):

Voi da update tuturor driverelor cu windows update si voi reveni cu un raspuns si funda! multumesc frumos.

| Popescu_Razvan_2001 a răspuns (pentru oviSimple1):

Nu trebuia sa le instalezi, doar driverele. Poti instala foarte dar foarte usor driverele prin programul Driver booster 6 -->http://www.rs.iobit.com/en/driver-booster.php?