| Moldovan_Yonel_1995 a întrebat:

am si eu o problema nu mai pot sa fac id de mesenger cand complectez alea de acolo si scriu parola orice parola asi scrie imi arata cu rosu si nu merge am m-ai facut inainte un id de mesenger si a mers da acuma nu mai merge si nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| catablondu a răspuns:

Buna, incearca sa folosesti si litere si cifre in parola, iar id-ul sa fie diferit de cel pe care l-ai avut inainte.

3 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Parola trebuie sa aiba si litere si cifre, si o litera mare ( activezi caps-lock-ul ca sa o scrii)

| Moldovan_Yonel_1995 explică (pentru marinaa9):

Am incercat in toare modurile posibile dar nu merge tot cu rosu apare

| marinaa9 a răspuns (pentru Moldovan_Yonel_1995):

Atunci nu stiu ce are, ca si la mine tot asa facea.dar am reusit cu o parola cu cifre, litere si o litera mare