| Chifan_Vasile_1990 a întrebat:

am si o problema cu wirelessu la un Asus, de cateva zile nu imi mai arata retele wireless si nu stiu ce are va rog ajutati-ma, vreau sa spun ca pe celalalt letop totu e ok ..plssssss

1 răspuns:
| Andruşcă a răspuns:

Vezi ca ai un buton pe laptop cu care dezactivezi/activezi wireless-ul. Daca e dezactivat, d-aia nu-ti gaseste nimic.

Daca nu butonul e de vina ori driverul nu este instalat corect ori receptorul wireless s-a defectat si trebuie sa mergi cu laptopul la un service.