| 123Stefy456 a întrebat:

Am un aparat foto Fujifilm Finepix A610 pe care l-am scapat pe jos. Culmea e ca l-am scapat de circa un milion de ori si n-a patit nimic, dar acum probabil ca s-a saturat asa ca nu mai pot inchide zoom-ul. Nu pot face nici vreo poza caci imi apare mesajul : "ZOOM ERROR". Ii pot face ceva eu, trebuie dus la reparat sau pun anunt pe Mercador pentru altul? Help!

1 răspuns:
| terano31 a răspuns:

Depinde de pregatirea ta dar din punctul meu de vedere dul la reparat intreaba cat te-ar putea costa, daca nu e mult reparal