| adriann12344321 a întrebat:

Am un calculator care cand il aprind imi apare 2 randuri de scris in eng. pe al doilea scre sa apas ctrl+alt+delete si daca apas se restarteaza si apoi reapare aia! Aveti vreo idee ce trebuie sa fac?
Dau funda ~!

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ce sistem ai?

| mijlsach a răspuns:

Ai probleme cu hardul...vezi daca firele sunt bine bagate... daca nu..incearca sa reinstalezi windows-ul (dar sincer nu cred ca o sa-ti mearga) du-l la un magazin specializat si vezi ce zic..nu pot sa-ti spun eu exact care e problema

| adriann12344321 explică:

Mai drept sa iti spun nu stiu dar stiu caci este fujitsu caci este la tara

| ALIN15MW a răspuns:

Posibil sa nu Citeasca Hard-ul! thinking Si mie mi-a facut asa..vezi ca sunt niste fire care duc la Hard..Scoate-le si baga-le din nou. Daca nu cred ca nu mai ai windows. thinking Oricum incearca prima varianta. Bafta!winking