| MrKenzor a întrebat:

Salut TPU
Am un canal de YouTube pe care postez mai greu din cauza randarii videoclipurilor ( le randez cu Sony Vegas Pro 12 ). Dureaza 2 ore sa se randeze, iar in timpu asta nu mai trebuie sa fac nimic pentru ca mi se vede negru in videoclip. Probabil sa fie de la procesor? Am un dualcore de 2.9 ( g2020 ). cateva solutii?
FUNDA pentru cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| Kreatoru a răspuns:

M-ai bine l-ai lasa asa original Te-as sfatuii eu nu sa stai sa le editezi etc big grin sa faci ceva simplu si usor

| MrKenzor explică (pentru Kreatoru):

Pai eu am nevoie de intro si ceva muzica pe fundal + cateva efecte ( fade-in si fade-out )

| Alexandru_Spulber_1996 a răspuns:

Ce place video ai? Procesor are importanta doar la viteza randarii. Placa video conteaza la chestia cu imaginea neagra.

| MrKenzor explică (pentru Alexandru_Spulber_1996):

Am un GT 630 2GB ddr3
Skype: alex.asofiei ( daca stii problema, adauga-ma )