| Dementer a întrebat:

am un id de mess reciclat de cei de la yahoo pentru ca n-am fost mult timp activ pe el, ei mi l-au blocat deci intrebare: pot recupera id-ul de mess? stiu parola si id-ul doar atat. astept un raspuns

Răspuns Câştigător
| Kenwill a răspuns:

Https://help.yahoo.com/kb/SLN2624.html
Se pare ca nu poti daca e dezactivat pentru ca ai fost inactiv.

4 răspunsuri:
| Kenwill a răspuns:

Probabil ca da, pentru ca cei de la yahoo nu sunt asa de prosti sa nu creeze o modalitate sa-ti recuperezi adresa de email. Hmm da poti deci du-te pe pagina lor si pune id-ul si parola si jos cred pe unde pe pagina o sa scrie "Reactiveaza" sau "Reactivate", daca e in engleza. Si in idk 12 sau 24 de ore il vei primi inapoitongue
Good luck kiddotongue

| Dementer explică (pentru Kenwill):

Nu este asa ceva pe pagina. eu nu vad nici un reactivate, am reusit sa le trimit un email, da-mi acel link unde scrie reactivate daca tu spui ca este. please

| Dementer explică (pentru Kenwill):

Merci. eu le-am trimis un email. si le-am explicat poate am noroc sa mi-l inapoieze

| Kenwill a răspuns (pentru Dementer):

Good luck with that my friendtongue

| Kenwill a răspuns (pentru Dementer):

Https://help.yahoo.com/kb/SLN2624.html
Se pare ca nu poti daca e dezactivat pentru ca ai fost inactiv.