| AssAssYn200 a întrebat:

Am un laptop care dupa 5 ore jucate mi se face ecranul alb. Puteti sa imi spuneti dc? P.S am win 7 ultimate 32 bit (x86),2 GB ram, processor Intel(r) celeron (r) cpu B800 @1. 50GHz 1.50 GHz, placa video Intel( R) HD Graphics de 818 mb

2 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Dupa configuratia slaba pot deduce ca este un laptop vechi, ma mir ca te tine 5 ore...
Probabil daca pui mana pe spate arde rau nu? desi nu cred ca e nevoie, dupa 5 ore pe un laptop vechi poti spune ca e calorifer fara sa il intorci
Rezolvare : joaca 2-3 ore, lasa-l o ora, si tot asa happy
Bafta happy

| K0sti a răspuns:

Chiar ecranul!