| Ciocoflencea a întrebat:

.Am un laptop ce detine incorporat micrfon si nu reusesc de loc sa il activez.Adica nu stiu cum... la inceput a venit cu windows de la ei si mergea microfonu ,iar acum dupa ce i l-am bagat eu windowsu nu mai merge ,... Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Doar microfonul nu merge? Sunet ai?
Teoretic nu ar trebui sa fie de vina windows-ul si nici nu ar trebui sa il activezi cumva. Presupun ca ai verificat la volum, daca e deschis sau nu.

| dasadasayahooro a răspuns:

Www.facebook.com/carageagaby . cu deosebit respect va rog sa dati un like pe profilul acestei pagini de facebook .ajutati copii bolnavi de cancer iar daca doriti , distribuiti pagina 1 like = 1 $