| Alchemis0 a întrebat:

Am un monitor Horizon 7005L. cu iesire pentru tv, faza e ca atunci cand conectez mufa aia "tata"la intrarea in monitor"mufa mama"si setez monitorul pe tv, nu mi se aud boxele ( tin sa precizez ca modelul meu are boxe incorporate,sunetul este dat la maxim,si nu este setat pe mut)idei, va rog?

2 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Esti sigur ca are difuzoare? Vezi daca nu are o iesire audio pentru conectat castile si vezi daca are sunet acolo.

| Alchemis0 explică (pentru nutepriveste21):

Da,sunt foarte sigur. are iesire audio pentru conectat castile. am conectat boxele acolo, si nimic, nu se aude. dar cand schimb canalele, se aude un mic "scancet". sau cand umblu la volum sau cand schimb canalul.