| MariusSs_7650 a întrebat:

Salut tpu...am un motorola w230 si cand vreau sa il conectez la pc pentru a baga pe card cateva melodii acesta isi incarca bateria in loc sa imi transfere fisierele dorite din pc pe telefon stie careva care e problema?raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| Lacoste a răspuns:

Nu e compatibil cablul de date cu telefonul tau.Asa am patit si eu, am cumparat un cablu de date din Altex, cei de acolo mi-au zis ca e bun si cand l-am incercat doar imi incarca telefonul. Apoi mi-am luat altul.

1 răspuns:
| MariusSs_7650 explică:

Pana acum imi mergea cablul acum nu stiu ce a patitcryingnu e din cauza ca nu e compatibilwinking