| Iulian743 a întrebat:

am un mp3 THOMSON v1.66e si cand bag muzica pe el nu le citeste scrie "No Files" si nu il pot nici formata imi da erori, am incercat si cu cateva programe si tot imi apar erori, sa fie din cuza virusilor ascunsi si nedetectabili care sunt in mp3?

Răspuns Câştigător
| AlexUnderADS a răspuns:

Daca nu te lasa sa-l formatezi incearca sa-l scanezi sa vezi daca iti detecteaza ceva. Iti recomand sa folosesti AvastAntivirus actualizat la zi sau oricare antivirus vrei tu dar sa fie actualizat.