| bada_3202 a întrebat:

Am un Nokia c3-00 si nu imi merge netu pe aplicatiile de pe el cu ar fi messenger facebook(adica in chat la mesage am messenger si nu mi se concteaza dar pe browser pot sa intru... tin sa mentiones ca acum o zi doua mergea...ce pot sa fac? funda +vot!

1 răspuns:
| Shobo91 a răspuns:

Pai trebuie sa ai optiuni la fiecare aplicatie in parte (sau setari generale), in care sa setezi permisiunea de a folosi net-ul aplicatia dorita! Selectezi optiuni pentru aplicatia dorita, permisiuni/conectivitate -> selectezi profilul de internet folosit (Orange/Vodafone/etc.)