| Luchian7 a întrebat:

Am un prieten care intra pe google chrome (acest browser il am si eu ) si intra pe youtube la un videoclip si sub videoclib unde arata de aia sa dai like si altele lui ii arata ca poate sa downloadeze videoclipul. Si nu are programul ala de downloadat de pe youtube. As vrea sa stiu de ce lui ii arata si mie nu

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Stiu da nu iti zic

| Yusuke16 a răspuns:

Prietenul tau are cont pe you tube si tu nu ai? Nu stiu ce sa zic daca nu ai cont aceasta chestie practic este imposibila fara acel program(youtube downloander)... si pe de-asupra nu conteaza browser-ul de internet pentru ca YouTube este acelasi pentru toti. Fundahappy

| Rockerul23 a răspuns:

Pai are youtube downloder.
E un program care afiseaza acel buton, nu este de la Youtube practic.

| Luchian7 explică (pentru Rockerul23):

Mah ala mi-a zis ca nu are youtube downloader ca nu si l-a luat.

| INȚ a răspuns:

Sia facut cont pe YOUTUBE

| Cristian_BoBo_1994 a răspuns:

Este de la addons din browser si la instalat el ori asa a fost versiunea, eu la mozila firefox am butonu', depinde ce addons-uri sunt instalate

| MadalinutzaDragutza a răspuns:

Si mie imi apare acel "buton " download dar eu am programul! Poate are programul...