| TheHeineken a întrebat:

am un procesor de 2. 4Ghz E3200 Intel Celeron CPU si as dori un precesor dualcore ce imi oferiti/ce se potriveste? am 3Gb ram ddr2 windows 7 ultimate 32bit! ofer FUNDA! daca imi puteti da si un link happy

Răspuns Câştigător
| sdhashsah a răspuns:

Uite aicea http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/introduction.php?S_ID=386#cpu
lista cu procesoare suportate, alege unul dintre ele.

5 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

Ce placa de baza ai? (producator si modelul placii), poate gasim quad core ieftin

| sdhashsah a răspuns:

Nu prea avem ce sa iti oferim are socketul775 si nu prea mai gasesti pe soketul acesta doar la mana a doua, eu am avut un e6600 tot de la Intel si a mers de minune.

| TheHeineken explică (pentru sdhashsah):

Pai da la mana a dua vreau

| sdhashsah a răspuns:

Spune modelul placi de baza

| TheHeineken explică (pentru sdhashsah):

Biostar Group G31D - M7