| Zberk a întrebat:

Am un Samsung galaxy s2 plus cu Android 4.2.2 și vreau sa downloadez subway surf... îl caut pe magazin play și nu.l găsesc... verișoara mea îl are instalat și îi merge...

2 răspunsuri:
| barbu111 a răspuns:

In general, când o aplicatie nu iti apare la căutare in Google Play, înseamnă ca ea nu e din diverse motive, compatibila cu dispozitivul tău (fie el tableta sau telefon). Nu stiu sa iti dau motivul dintr-o simpla prezentare a problemei, dar cu siguranta de asta nu îl gasesti.
Sper ca te-am ajutat!

| AndyOctav a răspuns:

Http://appdroid.ws/appdroid_for_android Descarci Aplicatia si iei ce jocuri vrei