| NONAME113 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s4 LTE-A cu cyanogenmod 13 si nu imi merge tonul de apel(difuzorul e functional)Am incercat sa ii fac update,sa sterg cache-ul si dalvik cache-ul,dar nu am rezolvat nimic, folosesc un card de 32 gb ca memorie interna. Poate fi asta cauza?

Răspuns Câştigător
| MarianVio a răspuns:

Salut! Nu ti-a mers de cand ai instalat custom rom-ul? De obicei aceste versiuni de rom precum cyanogenmod au diverse bug-uri. Iti recomand sa incerc versiunea precedenta de rom si anume cyanogenmod 12 deoarece este faza finala. La cyanogenmod 13 inca se lucreaza pentru modelul tau de telefon. Bafta!

| NONAME113 explică (pentru MarianVio):

Cand am instalat rom-ul, sunetul mergea perfect, dupa cateva saptamani am inceput sa am probleme, dar se rezolva cu un restart.Nu prea vreau sa schimb rom-ul, deoarece am multe aplicatii si jocuri la care am scor mare si multe iteme. Update fac la sistem la 2-3 zile dupa ce apare.

| MarianVio a răspuns (pentru NONAME113):

Atunci incearca aceasta aplicatie de fixare a bug-ului audio special pentru cyanogenmode. Bafta!

| NONAME113 explică (pentru MarianVio):

Care aplicatie? happy

| MarianVio a răspuns (pentru NONAME113):

Https://play.google.com/......ps/details
Am pus si data trecuta linkul dar a fost sters!