| AlbertoAby a întrebat:

Am un stick si nu merge sa-l formatez este RAW cum sa il transform in NTFS? am incercat sa intru la my coputer am dat click dreapta pe el si am dat formater si start dar degeaba imi spune ca windows-ul nu a putut sal formateze ce e de facut FUNA!

1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Din pacate RAW inseamna partitie bruta (neformatata) si de obicei este atunci cand memoria stick-ului este stricata. nu cred ca mai poti sa-i faci vreo ceva, imi pare rau. incearca sa-l faci in FAT32 sa vezi daca merge dar nu cred.