| RayM3 a întrebat:

am un telefon LG KP500 si cand vreau sa intru pe youtube sa vad un clip, nu ma lasa...trebuie sa am ceva instalat? daca se poate lasati si un link...

Multumesc big grin

4 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Intri pe wifi, sau pe date mobile?
Daca nu ai wifi, inseamna ca intrii pe date mobile.
Ca sa poti folosi serviciul de internet pe mobil, trebuie sa suni la relatii cu clientii si sa le ceri sa iti activeze internetul pe mobil.
ATENTIE! Traficul de date se plateste, in functie de planul tarifar pe care il alegi.

| Veronica91 a răspuns:

In general acest site e foarte bun pentru telefoanele LG KP500 gasesti tot ce ai nevoie
http://www.mylgcookie.com/index.php/topic,10643.0.html

| IPlankz a răspuns:

Salut eu iti recomand sa-ti iei aplicatia de youtube de pe store-ul telefonlui daca are big grin

| Elena1452 a răspuns:

Din cate stiu trebuie sa platesti ca sa te uiti pe Youtube