| andrei6666bo a întrebat:

Am un telefon nokia c3 si am o problema la el
Cand sunt aca la mine si ma conectez la wirles nu imi merge nici un film pe youtube. dar cand ma duc la un prieten si ma conectez de la el imi merge!
Cn imi poate spune ce sa fac primeste funda!

4 răspunsuri:
| DcpWho a răspuns:

Iti pot spune eu! Cand te conectezi la wi-fi ai in dreapta un semnal (cu verde)! Conteaza si acele linii, si daca si tu ai full inseamna ca e ceva de la telefon sau de la ruter!

| andrei6666bo explică (pentru DcpWho):

Pai am full...ca sieu m-am gandit ca e de la semnal...dar am stat si langa ruter.si aveam full semnal si tot nu mere cred ca e de la router,

| DcpWho a răspuns (pentru andrei6666bo):

De cand ai telefonul? se poate sa se fi scricat ceva la wifi (se poate face condens la antena mica din telefon care preia wi-fi)! Daca ai un prieten care se pricipe roaga-l se il stearga inauntru!
Mama l-a dus la un server cu o problema asemanatoare (ea nu mai avea semnal deloc acasa si in oras full)

| xyxy97 a răspuns:

Ai viteza prea mica la internet de aceea