| Lamps a întrebat:

Am un televizor Phillips 32PFL3017H/12, si vreau sa va intreb este normal ca sunetul sa se auda gajait chiar daca nici nu am trecut de 50% la volum? Si, in acest caz ce se poate face? Multumesc! Dau fundita mare!

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

NU nu e normal! Ai o problema cu tv-ul! Daca e in garantie stii ce ai de facut(il duci la magazin si ceri altul!) Daca nu la un service...

2 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Cauta in menu la sunet si vezi daca are optiuni de reglaj bass, iar daca are redu din el.

| Amilik a răspuns:

Ai incercat sa intri la setarile sonorului si sa il schimbi din stereo in mono sau invers?