| vladlove123 a întrebat:

are ceva daca tin laptopul pe baterie, iar cand se descarca sa il incarc si tot asa, deoarece eu de obicei iau laptopul cu mine prin toata casa si nu iau incarcatorul, ii afecteaza cumva functionarea ca merge pe baterie?
Dau

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| augu200 a răspuns:

Nu afecteaza nimic. Daca se decarca bateria incarco.Deci nu se intamla nimic.

| tattooman a răspuns:

Nu afecteaza cu nimic, din contra lungesti viata bateriei, e foarte bine cum faci salut;

| Kartier23 a răspuns:

Nu ii afecteaza functionarea deloc. pentru asta exista acumulator happy in mod normal ar trebui sa te tina in jur de 2-3 ore! functionarea lui nu are legatura cu incarcarea.