| RrEe4 a întrebat:

As dori parerea unor oameni care se pricep la calculatoare.Ce parere aveti daca pe calculator mi-as pune 2 windowsuri? O partitie sa aiba windows XP pentru jocuri, iar cealalta windows 7 pentru lucru. Poate afecta calculatorul?

Răspuns Câştigător
| Paull18 a răspuns:

Salut. cel mai bine poti afla de aici: http://www.videotutorial.ro/? p=5898

urmareste video :)

ps: nu poate afecta cu nimic.

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Depinde.
Poti instala windows 7(pentru lucru) intr-o masina virtuala gen VMware sau Virtual Box.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad rostul, chiar deloc. de ce nu poti folosi xp si pentru lucru? sau invers?

| unknownn a răspuns (pentru suntserios):

Da,cum sa nu.
Da tu de unde stii ce lucreaza el? Te-ai gandit la faptul ca poate lucreaza cu virusii?

| Pintea a răspuns:

Buna! Eu zic sa nu pui 2 windowsuri pentru ca PC va merge mai greu.Si varumio avea 2 widowsuri A mers foarte naspa! Eu zic sa-l lesi windows 7happy