| BLu3Boy12 a întrebat:

as dori sa aflu cum imi pot schimba IP. Am Router EDIMAX. Cel mai bun raspuns primeste fundita. Va Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Pentru a intra in setarile routerului deschizi o pagina noua in browser si in principiu trebuie sa scrii in address bar 192.168.0.1 sau 0.2 uneori, si apoi in setari poti schimba IP-ul. Ar trebui insa sa verifici modul de accesare al routerului in manual fiindca unele routere se acceseaza cu alte adrese sau doar utilizand CD-ul de configurare.