| Cristi7Cristinel a întrebat:

As dori sa fac un site free.
Sa nu fie site-uri gen: uCoZ, sau chestii de astea.
Pe site vreau sa pun poze, muzica, sfaturi, stiri noi, chesti din astea.
Dar sa fie free.
Please lasati link-ul unde pot creea un site free.
Cine da cel mai bun site dau vot+funda+distribui numele vostru pe facebook si mess ca sa primiti vot (nu toti doar celui care mi-a dat cel mai bun raspuns)

Please am mare nevoie big grin

Răspuns Câştigător
| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

1) domeniu gratuit (nu mai sunt la curent, vezi si tu care sunt alea)
2) gazduire gratuita - e plin internetul
3) Invata wordpress si poti sa faci ce orice site vrei tu.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

- Sunt programe cu care sa faci site-uri gratis, dar trebuie sa-ti cumperi domeniu. (domeniu.ro).
- Numai asa poate fi numai al tau si poti pune ce vrei tu pe el. Numai asa vei avea propria ta adresa de web.

| Hevnoraak a răspuns:

Poți face un site gratuit â, dar trebuie să ai un domeniu și acel domeniu trebuie plătit.