| ionut_9568 a întrebat:

As dori sa imi spuneti cu pot face o pagina pe net si pe acea pagina sa pot pune muzica... Adica sa fac o pagina pe net si sa pun in niste liste mai multe melodi... Gen: Pe youtube cand faci un cannal. Doar ca eu vreau sa fac o pagina personalizata si utilizatori sa poata downloada muzica. Pagina nu este nevoie sa fie mare minim 10-20gb.

1 răspuns:
| Delicv3nt a răspuns:

Pentru asta ai nevoie de un webhosting si un domeniu. Sa sti sa lucrezi bine cu phpadmin! Mai multe detalii ma gasesti la staff.padurarii@yahoo.comtongue