| WaRnInGforNicu a întrebat:

As vrea sa imi cumpăr un pc de gaming si cam astea sunt componentele la care ma gândeam: http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1244244/
Ce părere aveți? Ce ati schimba la el? Am un buget de 1550 lei.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu as schimba nimic prietene. Ma bucur ca ai ales acel g3258 deblocat. La @4ghz oc ajungi lejer la performantele unui i3 4160. O configuratie foarte echilibrata. Iti recomand sa te grabesti, mai sunt 2-3 zile la promotia aia de primesti un stick ram de 4gb.

Bafta!