| J0K3R a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon, de care sa fie touchscreen sau smartphone? Prietenii imi zic sa imi iau smartphone dar nu stiu ce sa fac. Recomandati-mi si mie cateva modele, sa fie bune si sa nu depaseasca 650-700 RON(Lei).

Răspuns Câştigător
| AstonMartin a răspuns:

Pai, poate sa fie cu touchscreen si sa fie smartphone, sau cu tastatura qwerty, si sa fie tot smartphone... incearca ceva din gama Samsung Galaxy ( S, SII, Ace s.a.m.d.). Intra pe telefonultau.eu, ai reviw video.

4 răspunsuri:
| CosmicKarma a răspuns:

Wow, altul care habar nu are ce vrea sa cumpere laughing Bine.

| J0K3R explică (pentru CosmicKarma):

Ba ce inculpt, am intrebat doar ca sa nu iau un telefon "prost" si sa regret

| CosmicKarma a răspuns (pentru J0K3R):

Inculpt, da. Clar. Baftă la bacalaureat şi anunţă-mă de unde vin să iau o shaworma de la tine laughing

| LuwSkate a răspuns:

Buna. Si eu iti recomand smartphone.
Aici sunt cateva modele si destul de ieftine.
http://www.connect.ro/teste_connect/smartphone-ieftin/

Dar nu iti recomand acela alb Sony Ericsson Xperia X8 deoarece nu poti trimite muzica sau poze prin bluetooth. Acela e mai mult pentru net daca vrei.
Sper ca te-am ajutat. Ceau