| MrRava13 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti cum vi se par aceste 'informatii' despre un calculator( desktop). Deci:
Intel QuadCore 2, 7
4Gb DDR3
Hard 350GB SATA
ATI Radeon 4600 Full HD Gaming
DVD RW.
Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

E quad core tată, n-ai treabă cu procesorul singuru dezavantaj ar fi placa video care oricum o poți schimba.

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Este foarte bun, la câți bani este calculatorul?

| MrRava13 explică (pentru Azµre):

Pretul este de 700 EURO, eu vreau sa stiu daca imi merg jocurile noi (battlefield3, mw3 etc), dar si filmate cu un fps bun.

| Azµre a răspuns (pentru MrRava13):

Merg fără probleme

| MrRava13 explică (pentru Azµre):

Sigur nu e procesorul ala prea slabut? la 2, 7..sau placa video ca pe youtube numa de bine nu imi spunestraight face

| MrRava13 explică (pentru Azµre):

Ai funda oricum, big grin, dar ai putea sa imi recomanzi un dekstop bun pana in 3000 lei? sau pe bucati tot acelasi pret(bun in gaming)

| Azµre a răspuns (pentru MrRava13):

E quad core tată, n-ai treabă cu procesorul singuru dezavantaj ar fi placa video care oricum o poți schimba.

| Räul_Alex_1997 a răspuns:

Http://adf.ly/IQcpo uite aici laptop bun!