| Stefann777 a întrebat:

As vrea sa intreb daca, cu urmatorul PC- procesor amd X64 Dual core 5000+ 2, 6ghz, 4gb rami ddr2, placa video nVIDIA 9400gt 512mb as putea duce un film in 1080p bluray pe un televizor LED de 80cm diagonala cu un cablu hdmi. Mnetinez ca nu joc jocuri ce sa consume prea mult, nu am programe prea multe si folosesc calculatorul la optiunea: best performance. Dau funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge si cu o configuratie mult mai slaba, fie ca este cu linux, win xp sau win 7