| Ghitoaica_Florentin_1998 a întrebat:

as vrea sa ma apuc de tutoriale pe youtube ce credeti o sa am succes?happy

14 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Salut.
Daca o sa faci "tutoriale" bune"( pun ghilimele ca nu ne-ai specificat domeniul) o sa ai succes chiar daca youtube-ul e plin cu sute si mii de tutoriale.O sa fie mai greu cu primele, dar dupa ia sa vezi ce vizualizari o sa ai.Te tii si tu de treaba si o sa ai succes, dar trebuie sa pornesti increzator sa nu te astepti din prima la zeci de vizualizari, daca vezi ca nu ai reusit cu primul, nu renunta happy
Multa bafta, si cand faci vreau si eu un link.

| Ghitoaica_Florentin_1998 explică (pentru LucianGabriel):

Ok multumesc multhappy

| LucianGabriel a răspuns (pentru Ghitoaica_Florentin_1998):

Cu placere.Si nu te da batut nicio clipa, asta cu tot ce vei face in continuare, vor fi momente cand vei vrea sa renunti, dar continua sa mergi mai departe happy.
Numai bine, si scuze daca te-a deranjat sfatul meu, na poti spune"cine mai e si asta de da sfaturi".Dar am trecut recent prin niste chestii, si ma intelegi tu.
Astept link cand vei face happySau daca ai nevoie de ajutor la vreo ceva pe la calculator, un mesaj si se rezolva

| Ghitoaica_Florentin_1998 explică (pentru LucianGabriel):

Http://www.youtube.com/watch?v=pp595AQkgxs uite tutorialul ...ma rog e primul meu tutorial nu a iesit prea stralucit dar na...

| AllysaDeea a răspuns:

Http://x-concurs.co.cc/concurent-AllyNa.html poti sa imi dai un vot te rog... o sa iti appreciez si eu tutorialele daca imi dai vot

| VladPetcu a răspuns:

Da daca le ai sigur ca da.
100% vei avea succes.
Funda?

| ovidiu8msn a răspuns:

Daca o sa faci multe, sa fie interactive si originale o sa ai ceva audienta. Recomand sa le faci in engleza. Astfel o sa te adresezi unui public mult mai larg. You-tube nu mai este ce a fost o data. S-a degradat foarte mult de cand a fost preluat de catre Google.

| oana2002 a răspuns:

Normal ca o sa ai succes
happydar te sfatuiesc sa explici bine si sa-mi dai dupa aceea linkul ca ti-l votez. funda?

| Ghitoaica_Florentin_1998 explică (pentru LucianGabriel):

Imi dai id tau de mess vb acolo mai multe sau daca nu baga-l tu pe al meu ghitoaica_florentin

| LucianGabriel a răspuns (pentru Ghitoaica_Florentin_1998):

Ok, doar ca zilele astea nu prea am atat de mult timp.Sunt intr-o mica vacantawinking, iti dau add si vorbim cand revin, sau pentru orice intrebare, imi poti lasa offline

| LucianGabriel a răspuns (pentru Ghitoaica_Florentin_1998):

Ti-am dat add, dar nu stiu cand intru, daca ai ceva de intrebat, dupa cum ziceam, poti lasa offline

| badblood248 a răspuns:

Daca te straduiesti si folosesti programe profesioniste da