| xXTheDeadHeroDarkXx a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar un laptop dar nu stiu ce este Free Dos este sistem de operare sau laptopul vine fara nici un sistem de operare instalat.

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut maestre
Laptopurile sunt obligate sa vina cu un sistem de operare. Pentru a reduce pretul, unele vin cu FreeDos sau diverse varinate de linux, care sunt gratis.
Poti instala tu dupa windows pe ele fara nicio problema, indiferent de sistemul de operare cu care vin.
Daca mai ai rabdre, mai sunt 3 saptamani pana la balck friday, poti lua mult mai ieftin.
http://blackfriday2012.eu
Bafta

1 răspuns:
| Minks a răspuns:

Nu vine cu sistem de operare. happy