| Alex_Kool_1998 a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot sa imi iau driverele de pe un program, ceva.Am un laptop nou si driverele sunt compatibile doar cu windows 8 64 bit si eu am Cd cu windows 7 32 bit.As vrea sa stiu daca se poate sa le iau pentru windows 7 32 bit, si daca da as vrea un link de unde sa descarc programul.Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu ai cum! Daca e pentru win 8/64...asta e, pe ala il pui!

| shannygelu a răspuns:

Nu ai cum sa pui alt windows daca componentele sunt compatibile cu un anumit sistem de operare poti pune alt sistem dar nu iti vor functiona de exemplu placa video placa de sunet sau wirelessul