| Mihnea1458 a întrebat:

As vrea sa va intreb o chestie.....Deci eu caut o pereche de casti BUNA, cu bass mare, de la o firma de incredere de maxim 80 de lei...As vrea sa fie mari si sa fie Over-Ear. Apropo, eu vreau sa le iau de pe Altex..Ma puteti ajuta? Multumesc.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Caută la altex, intră pe siteul lor.

| Mihnea1458 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da, Dar am nevoie de o opinie ca sa stiu Ce casti sa imi iau...

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nici nu vrei multe la banii astia. Poate Bose, ceva? Sau niste scule de 300 ohm? A, stai, ai zis 80 nu 800? Si eu visez sa zbor pana in New York, sa maninc un burger cu un prieten, si sa ma intorc inapoi si sa nu ma coste mai mult de 500 de dolari toata distractia.

| Mihnea1458 explică (pentru GabiDumitrescu):

Mda....Multumesc de `ajutor` Am gasit deja cast bune si nu costa decat 70 de lei

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Mihnea1458):

Dai un link sa ridem si noi? Nu de alta, dar nu stii ce sunt alea casti "bune" pana nu pui pe cap ceva la care muzica sa sune a muzica, nu galagie. Asa, chestii de facut galagie si destul de durabile gasesti in banii astia destule. Ai timp destul sa intelegi ca experientele audio care merita traite costa, din ce am eu impresia esti copil. Pentru bumbtzi-bumtzi probabil ca o sa zici ca ai casti bune. "Auditie" placuta, in cazul asta. happy

| Mihnea1458 explică (pentru GabiDumitrescu):

Na bine domnu bogat...Tu asculți la Beats-urile tale și eu la "gunoaiele" mele.Ce oameni mai exista pe lumea asta...