| Pășu_Costi_1990 a întrebat:

As vrea si eu sa-mi dati un link ceva cu soundmax,mi-am reinstalat windowsul pentru windows xp,eu caut dar cand instalez imi da ceva de genul cu software audio... daca imi dati si mie un link bun de incredere, va multumesc! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Salut,

Instaleaza Driver Booster 2 si descarca driverul tau pentru placa ta de sunet.

http://www.iobit.com/driver-booster.php

| Intruder19 a răspuns (pentru Pășu_Costi_1990):

Ai instalat driverul dat de Driver Booster 2?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Driverele se iau de la producator copilas! Normal ca-ti da mesajul ala daca instalezi alte drivere! Complicat rau!