| Stefan2111 a întrebat:

Astazi am intrat pe orange.ro si am vazut un telefon Orange Boston cu 36 euro. Intrebarea mea este:
Acel telefon este la abonament sau la liber?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa 36e, contract pe 24 luni( 2 ani ). Valoarea abonamentului este de 10e, adica vei plati 42ron/ luna. Pretul telefonului este de 151, 2 ron.

Deci pretul este cu abonament tongue Crezi ca erau fraieri sa puna pretul la liber? Pretul la liber e mai mare.

5 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Este la abonament pe 2 ani.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este la abonament.
https://www.orange.ro/......nge-boston
Pa, pa.

| Loly_9853 a răspuns:

Acel telefon este disponibil la acel pret doar la abonament... Daca doresti la liber costa mai mult si gasesti in magazinele de specialitate sau pe net. Uite aici https://www.orange.ro/......nge-boston ( deci conteza abonamentul care ti-l alegi...adica pretul difera)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abonament, normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este la abonament dar pretul la liber este 790Ron