| doricena a întrebat:

azi am fost să îmi pun folie de sticla la telefon si aproape când a terminat de pus folia cel de la service mi-a scăpat telefonul pe jos(nu avea husa și s-a spart). Eu cred că el ar trebui să-mi cumpere un spate nou la telefon(e din sticlă spatele), ceea ce a spus că va face (fără costuri suplimentare), dar as vrea sa stiu ce ar trebui să fac dacă nu îmi va schimba spatele...(această lovitură ar putea afecta într-un fel telefonul?)

2 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Pana la urma bine ca a fost asa ca baiatul a fost om, ca putea sa o dea cotita si sa te ia cu alte abureli si ramaneai cu telefonul spart. Astea sunt riscuri neprevazute, tu sa fii in locul lui, i-ai fi cumparat alt telefon nou? Bine ca se rezolva pana la urma, orice om este supus greselilor.

| doricena explică:

Chestia e ca decât a spus că va cumpăra( fratele meu mi-a spus că ala mă va lua cu abureli, si nu prea am chef sa rămân cu telefonul spart....mai ales că arăta aproape impecabil, până la.am dus la ala...)